Соратник померлого російського бізнесмена Бориса Березовського Микола Глушков помер на 69-му році життя.

Про це написав у Facebook власник газети "Ведомости" Дем'ян Кудрявцев.

Він написав: "Микола Глушков. 1949-2018".

Варто нагадати, що в 1999 році Глушков був притягнутий до слідства у "справі "Аерофлоту", за яким також висувалися звинувачення проти Березовського. Його звинувачували в шахрайстві, розкраданні валютних коштів, а також у відмиванні злочинно нажитих коштів за кордоном і неповерненні валюти з-за кордону.

Пізніше суд визнав його винним у зловживанні повноваженнями і спробі втечі і засудив до трьох років і трьох місяців ув'язнення. Під час слідства цей термін він відсидів у в'язниці, тому його відпустили прямо в залі суду.

Хто отруїв Скрипаля

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що вбивства опонентів Путіна для спецслужб Росії не є чимось незвичайним. На слуху отруєння в Лондоні шпигуна Сергія Скрипаля. Британський прем'єр Тереза ​​Мей під час засідання Ради національної безпеки заявила, що за отруєнням колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля, цілком ймовірно стоять представники РФ. Прем'єр уточнила, що Скрипаль був отруєний нервово-паралітичним речовиною російського виробництва з сімейства "Новачок".

"Стало ясно, що Скрипаль був отруєний військовим нервово-паралітичною речовиною, розробленою в Росії. Речовина входить в групу нервово-паралітичний речовин, відомих як "Новачок", - сказала прем'єр. Мей також зажадала від Росії протягом двох днів надати пояснення по справі отруєння Скрипаля та відзвітувати, чи потрапив газ до Британії випадково, або Скрипаль був отруєний російською стороною.

Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон уже оголосив послу РФ, що Росія повинна "негайно забезпечити широке і повне розкриття "своєї програми "Новачок" по контролю за нервово-паралітичні газами в Організації по забороні хімічної зброї до кінця вівторка, 13 березня.

У зв'язку з цим посла РФ викликали в МЗС Великобританії і зажадали з'ясувати, мова йде про безпосередніх діях Москви проти Великобританії, або ж Росія не змогла забезпечити належний контроль над нейропаралітичною речовиною російського походження, яке виявилося у третіх осіб.