Папа Римський Франциск виступив на відкритті конгресу Римської єпархії з надихаючою промовою про молоде покоління.

Понтифік звернув увагу громадськості на консюмеризм, який все більше захоплює молодь, і закликав згадати про такий "безцінний духовний принцип, як аскетизм".

За словами Папи, саме самообмеження здатне стимулювати інтелект молодих людей до творчості та навчити їх працювати у команді. Франциск упевнений: відкривши для себе аскетичний спосіб життя, вони знайдуть "незрівнянне багатство".

Ще одна серйозна проблема, на яку вказав понтифік - це безсмертний конфлікт поколінь і розрив сімейних зв'язків. Папа Римський назвав таку тенденцію небезпечною, адже вона формує суспільство "відірване від своїх коренів, податливе, одноманітне й абстрактне".

Франциск пояснив, що підліткам властива нестабільність, однак це природно для їхнього віку і боротися з такою "патологією" зовсім не варто.

Популярні новини зараз

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Арабська ніч: Метеорологи зафіксували в Україні новий температурний рекорд цієї осені

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Показати ще

На думку Папи, підростаюче покоління просто прагне до всього нового і до постійних "запаморочень", які дають їм відчуття життя.

"Так давайте дамо їм ці запаморочення! Будемо стимулювати все, що може допомогти їм перетворити мрії на проекти, щоб вони змогли зрозуміти, що їх потенціал є переходом до покликання - у широкому сенсі слова", - закликав Франциск.

На закінчення глава Ватикану підкреслив важливість інтегральної освіти, без якої молодь виростає "емоційно безграмотною".

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", улюбленець Папи Римського з'явиться на українських монетах.