Російський президент заявив про відсутність доказів застосування хімічної зброї урядом президента Сирії Башара Асада і звинуватив "американських партнерів" у тому, що вони відмовились проводити перевірку та досліджувати місце, з якого проводилась хімічна атака.

Про це Путін сказав в інтерв'ю французькій газеті Le Figaro.

"Після того як відбулася подія, пов'язана з хімічною зброєю, ми тут же запропонували нашим американським партнерам і всім, кому це за доцільне, провести інспекцію аеродрому, з якого нібито піднялися літаки, які застосували хімічну зброю", - заявив Путін.

За його словами, всі відмовилися проводити перевірку, а також не стали досліджувати місце, за яким було завдано удар із застосуванням хімічної зброї.

"На мій погляд, це було зроблено тільки з однією метою - пояснити, чому потрібно до Асада застосовувати додаткові заходи впливу, в тому числі і військового характеру. Ось і все. Ніяких доказів застосування Асадом хімічної зброї не існує", - резюмував Путін.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Франція представила доповідь в якій звинуватила сирійську владу у використанні зарину під час хімічної атаки в Ідлібі. Доповідь містить докази того, що сирійський режим Башара Асада застосовував хімічну зброю проти мирного населення.