В Іраку 16-річну громадянку Німеччини Лінду Венцел можуть засудити до повішення за співпрацю з терористичною організацією "Ісламська Держава".

Про це повідомив прем'єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді, інформує Metro.

"За певними законами підлітки несуть відповідальність за свої дії, особливо якщо це кримінальна діяльність, яка означає вбивство невинних людей", – зауважив аль-Абаді.

Також він повідомив, що наразі Венцел залишається у в'язниці в Багдаді, і що "справа для судів" полягатиме у тому, щоб вирішити, чи вимагатимуть прокурори смертну кару.

Батько затриманої, Рейнер Венцел зінався, що боїться за свою доньку. Його дуже збентежили останні слова прем'єр-міністра Іраку.

Популярні новини зараз

Лідія Таран вбралася в червоне заради чоловіка: "Щоб всі ахнули!"

Вагітна дружина Віктора Павліка розкрила стать дитини: "Плакала півгодини"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Показати ще

"Я боюся за неї. Влада просто мусить привезти її до Німеччини, щоб вона могла отримати справедливий судовий розгляд", - говорить Рейнер Венц.

Батько Лінди також заявив, що не мав жодного особистого контакту з донькою після її приєднання до ІД рік тому. Він повідомив: "Мені сказали, що Лінда не була задіяна в жодних військових діях".

Минулого року школярка познайомилася в інтернеті та закохалася в бойовика "ІД". Вона втекла зі свого рідного міста Пульсніц до Туреччини, а потім у Сирію.

У липні цього року дівчину знайшли у руїнах під час звільнення Мосула від бойовиків "Ісламської держави". Це місто донедавна вважалося найбільшим оплотом терористів в Іраку. Венцел була поранена і просила про допомогу.

Вона розповіла німецьким засобам масової інформації, що шкодує про приєднання до ІД і хоче повернутися додому. Наразі німецькі дипломати ведуть переговори з іракськими чиновниками про можливу екстрадицію Венцел до Німеччини.

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Іраку засудили до смертної кари через повішення громадянина Росії, якого звинуватили у належності до терористичної організації "Ісламська держава".