У Росії не бракуватиме охочих брати участь у військових операціях ПВК "Вагнер" навіть після розгрому російських найманців в Сирії. Вони готові ризикувати життям за гарну грошову винагороду. Таку думку висловив відомий волонтер і блогер Мирослав Гай, передає "Главред".

Він зазначив, що у військових кампаніях завжди задіяні професійні солдати.

"Там воюють люди, які готові до своєї смерті, туди не беруть простих шахтарів або мийників вікон. Крім того, там платять такі" бабки ", які звичайній людині складно заробити в російських реаліях", - заявив Гай.

Волонтер впевнений, що завзятість, з яким Кремль заперечує смерть росіян в Сирії, каже, що це правда.

Популярні новини зараз
Зимові канікули подовжили: хто зі школярів відпочиватиме більше за інших Світла не буде, а дітей відправлять додому: школи та садки готуються закривати Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", російський олігарх Євген Пригожин, названий пресою "кухарем" президента Росії Володимира Путіна, пов'язаний з російською владою до і після атаки на ПВК "Вагнер" в Сирії.