Шиїтські повстанці-хусити з Ємену запустили балістичну ракету по Саудівській Аравії.

Арабська коаліція, яку очолює Саудівська Аравія, заявила, що ракету перехопили за 69 кілометрів на південь від священного для мусульман міста Мекки, повідомляє AFP.

Тип ракети не уточнюють. У заяві коаліції відзначається, що повстанці хотіли завадити щорічному паломництву мусульман до Мекки – хаджу.

"Це була відчайдушна спроба шиїтських повстанців хуситів завадити хаджу" ,- говорять в уряді Саудівської Аравії.

Це не перший раз, коли шиїтські повстанці запускають ракету в напрямку Мекки. У жовтні вони здійснили один з найвіддаленіших ударів по Саудівській Аравії, запустивши  балістичну ракету, яка була збита поблизу святого міста. Атаку тоді засудили країни Перської затоки.

Новий запуск ракети вважають "безуспішною спробою" зірвати хаджу, який в цьому році має початись 30 серпня -  до Мекки відправляться  близько двох мільйонів мусульман з усього світу.

Популярні новини зараз

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще

Збройний конфлікт у Ємені між шиїтськими повстанцями-хуситами, прихильниками колишнього президента Алі Абдалли Салеха, і урядом, який підтримує коаліція на чолі з Саудівською Аравією, триває з 2014 року.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Саудівська Аравія, ОАЕ, Бахрейн і Єгипет дали "спонсорам тероризму" 48 годин, щоб виконати умови ультиматуму.

СохранитьСохранить