Призупинення видачі американських віз росіянам надихнуло відомого російський художника Сергія Йолкіна на створення карикатури.

Малюнок з'явився на сайті Deutsche Welle. Головними героями карикатури символи США і Росії - статуя Свободи і ведмідь. Останній тримає в лапах "Заява па візу".

Статуя Свободи лише одним дуже доступним жестом вказує на перспективи отримання документа.

Видача віз припинена у всіх регіонах Росії. У Москві планують знову відновити оформлення документів з 1 вересня. Крім того, посольство США в російській столиці і консульство в Санкт-Петербурзі відміняють прийом заяв на отримання віз від громадян Білорусі.

Популярні новини зараз

Притула з'явився на дільницю з палкою красунею і ледь не зруйнував сім'ю: "Чувак, єдине, що тебе врятує..."

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

Показати ще

США прийняли рішення призупинити видачу після того, як Кремль вислав частину американських дипломатів. Нові заходи щодо видачі віз росіянам будуть діяти до тих пір, поки зберігатимуться обмеження чисельності співробітників дипломатичної місії США в Росії.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, США з 23 серпня 2017 року припиняють видачу неімміграційних віз росіянам. Документи не оформлятимуть у всіх американських дипломатичних представництвах в Росії.