Всесвітньо відомий винахідник і бізнесмен Ілон Маск, висловив своє незадоволення тим, що в сучасних школах погано вчать дітей. Він вважає, що зараз в школах не можуть надати молодим головам потрібні навички.

Багатодітний батько Ілон Маск зрозумів, що його синам потрібно щось зовсім інше - нова освіта.

Таємнича школа Ad Astra відкрита у 2014-му році на базі штаб-квартири SpaceX в Лос-Анджелесі. Першими учнями секретного навчального закладу були сини самого мільярдера, а також діти високопоставлених чиновників Лос-Анджелеса і деяких співробітників компанії SpaceX.

Популярні новини зараз

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще

Зазначимо, що сини Ілона Маска навчалися в одній з найпрестижніших шкіл Каліфорнії, але і ті знання, яких навчали дітей у навчальному закладі, не влаштували знаменитого батька.

У Ad Astra учні вивчають робототехніку, ядерну енергію, штучний інтелект. Навчання проходить за абсолютно новою методикою. Учні беруться за певні технічні проекти і працюють над їх реалізацією. Також підлітки ведуть між собою торгівлю, використовуючи власну валюту. Оцінки дітям ставлять лише зрідка, а від предметів, які учням здаються непотрібними, вони можуть просто відмовитися.

Керівництво секретної школи вважає, що такий підхід до освіти є найприйнятнішим у сучасних реаліях. Зараз в Ad Astra близько чотирьох десятків учнів. Чи буде заклад розширюватися та які його перспективи покаже майбутнє. Багато скептиків вважають, що як тільки сини Ілона Маска закінчать Ad Astra, мільярдер втратить інтерес до розвитку школи.

Що стосується трудових буднів самого винахідника, то, схоже, Ілону Маску – засновнику компанії Tesla, таки вдасться пересадити багатьох автолюбителів електрокарів Model 3. Обсяги виробництва зростають, а ціни знижуються.

Як повідомляв портал "Знай.uа" американська компанія, виробник космічної техніки SpaceX, 29 червня, здійснила успішний запуск ракети Falcon 9, який назвали "літаючим мозком". Це 15 місія SpaceX Dragon. Вантаж з необхідними для дослідників і космонавтів речами та обладнанням доставлять на Міжнародну космічну станцію (МКС). Ракета SpaceX 29 червня стартувала з мису Канаверал у штаті Флорида, США, з новим обладнанням та припасами для екіпажу Міжнародної космічної станції.