Росію і Україну потрібно об'єднати, а керівником цієї "держави" призначити ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченко.

Така маразматична заява прозвучала 27 грудня в ефірі ток-шоу "60 хвилин" на російському телеканалі від письменника, лідера "Партии Великое Отечество" Миколи Старикова.

Активно використовуючи штампи кремлівської пропаганди, політик намагався переконати присутніх в тому, що в Україні йде громадянська війна, зупинити яку дуже складно.

Письменник висловив переконання, що встановити мир в Україні допоможе новий керівник. А очолити державу, на думку Старикова, повинен "новий Богдан Хмельницький".Коли ведуча з усмішкою попросила його назвати хоч якесь прізвище, той вигукнув: "Захарченко!".

"Захарченко - дуже хороший кандидат. Він авторитетний в народі і досить жорсткий", - сказав політик, чим викликав сміх у студії.
Стариков також повторив міф російської пропаганди про "два братні народи", закликавши створити "об'єднану незалежну сильну державу".

"Україна занурюється в хаос! І до тих пір, поки один народ, - не два слов'янські народи, а один! - буде поділений на дві держави, зовнішні сили будуть весь час прагнути зіштовхнути Україну та Росію у війні. Тому єдиний шлях припинення цього братовбивчого конфлікту раз і назавжди - це об'єднання Росії і України. Нам потрібен Богдан Хмельницький в Києві! " - заявив Стариков.

Популярні новини зараз

У Києві молодий хлопець вкрав сигаретних стіків на 12 тисяч: димітиме в СІЗО

"Холостяк" Заливако роздягнув учасницю на першій же зустрічі: "Не встигла схуднути"

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", українська журналістка Яніна Соколовська у прямому ефірі російського ТБ заявила, що незабаром Крим повернеться до складу України.