Захарченко удостоївся місця у Держдумі

поділитись
Ватажок "ДНР" зайняв місце поруч з Кобзоном

У Держдумі Росії відкрили виставку з дивною назвою "Майбутнє починається у минулому. Росія - мир. Сирія. Донбас", на якій представили портрети головних кремлівських злочинців.

У "галереї" можна побачити портрет ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Його обличчя розташували поряд з депутатами Держдуми Йосипом Кобзоном та Геннадієм Зюгановим.

Не обійшлось на виставці, певна річ, без портрету президента Росії Володимира Путіна. Стіни також прикрасили зображенням сирійського диктатора Башара Асада, злочини якого проти свого народу підтримали у Кремлі.

Картини намалювала художниця із Донецька Тетяна Пономаренко-Левераш. Цікаво, що портрету іншого терориста з Донбасу - ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького - на виставці немає.

"Я думаю, що після перегляду виставки всі зі мною погодяться в тому, що Донбас має свою неповторну ауру", - прокоментувала Пономаренко-Левераш свою діяльність.

Нагадаємо, Олександр Захарченко проголосив себе ватажком "ДНР" 7 серпня 2014 року. За цей час він прославився своїми неадекватними заявами, на кшталт "бабуся, яка пройшла Рейк'явік".

Як повідомляв портал "Знай.ua", Захарченко зробив спробу пояснення суті свого указу "про вилучення врожаю, який виростили без дозволу "республіки".

Автор матеріалу: 
Антон Дорошенко
Теги: 
Захарченко, ДНР, Держдума, виставка, Асад, Кобзон
Вибір редакції, Ексклюзив, Шоу-бізнес
16.12.2017
Голова Кремля провів переговори з американським лідером
0
0
08:40 18.12.2017
Фотографію дивного ремонту опублікували в мережі
0
0
07:30 18.12.2017
Папа замовив величезну піцу
0
0
05:25 18.12.2017