Інтернет-користувачів розбурхав новий знімок зі спікером російського міністерства закордонних справ Марією Захаровою.

Відповідний кадр оприлюднила користувачка соціальної мережі twitter під ніком Тьотя Роза.

"П'яна, брехлива, агресивна... Це не особа МЗС. Це обличчя країни", - написала автор публікації.

На свіжій фотографії політик постав у, м'яко кажучи, не дуже гарному вигляді. Користувачі мережі оцінили знімок та відразу ж жартуючи прокоментували його.

"Їду я на Батьківщину, хай кричать - потвора", - написав Юрій Агапов.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам радять знімати гроші: пенсійні картки будуть блокуватись Не вкладетеся у строки – мобілізують: чоловіки з відстрочками отримали попередження Пенсіонерам додадуть 1000 гривень Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити
Показати ще

"Так! Це обличчя країни!", - підкреслив користувач Дмитро.

Деякі "фанати" Захарової навіть склали невеликі вірші.

"А ви думаєте легко не сп'яну нести всяку нісенітницю? Такі люди - рідкість і то всі працюють на Рен-ТВ", - посміявся Іван Михайлович.

"Це особа путінської країни - країни злодіїв і шахраїв", - написали на сторінці спільноти Rossia Vpered.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Захарова похвалилася огірком, який винесла після зустрічі з азербайджанськими колегами.