Жителі Брянська впевнені: у Києві немає українців, а проживають там одні росіяни, "американці" та "бандерівці".

Принаймні, така думка склалася у російської журналістки Олени Риковцевої, яка поспілкувалася з місцевим таксистом. Про це вона написала на сторінці у Facebook.

"У Брянську вночі потрібно переїхати з вокзалу на вокзал. Викликаю таксі. Молодий хлопець. - І куди ви з Брянська-2? - питає. - До Києва. - А вас туди пускають? - В сенсі? - Ну, туди наприклад журналістів і артистів не пускають. - Не всіх. Тих, кого спіймали на поїздках до Криму з території РФ. - Самі накрутили і самі не пускають. - Що накрутили? - Переворот свій. Разом з америкосами. Але взагалі це не вони. Там же одні росіяни живуть, там немає ніяких українців. Це все американці. І бандерівці. Бандерівці у них там приїхали і з америкосами захопили владу ", - переказала розмову з водієм Риковцева.

Журналістка висловила відверте здивування "непрохідною дрімучістю" таксиста.

"Тобто людина живе на майже кордоні з Україною, і начебто повинна хоч щось бачити, хоч когось чути, хоч у чомусь орієнтуватися, а повне враження, що у неї прямо до повік причеплена залізна завіса, в якій вставлений крихітний телевізор, який три роки крутить їй один і той самий сюжет, і нічого іншого ця завіса до її очей не пропускає. Ніякого світла", - підкреслила Риковцева.

Популярні новини зараз

Григорій Чапкіс підрахував статки молодшої на 50 років дружини: "Багатша за мене!"

Вагітна дружина Віктора Павліка опинилася в лісі з сокирою і тортом - "Готуємося!"

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", скандальна журналістка видала нове "одкровення".