Американської вчительцi - 25 років, її учню - 16, але ця різниця у віці не завадила їм закрутити роман.

Про це кричущий випадок повідомляють російські ЗМІ. У США вчителька Мадалин Арнетт займалася сексом зі своїм учнем - в тому числі, на шкільній парковці. Причому в класі про це всі знали, так як парочка обмінювалася непристойними повідомленнями по телефону. Мадалин викладала соціологію, у неї двоє дітей.

Вступна лекція з соціології: відео

Тепер Мадалин остранили від ведення занять і посадили під домашній арешт. Не за зв'язок з неповнолітньою - за місцевими законами, в шістнадцять років вже можна. А за інтимні стосунки між парою, яка знаходиться у підлеглих службових відносинах.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" найдорожча путана в США - Аліса Літтл. Їй всього двадцять років, але дівчина користується величезною популярністю, особливо у представників старшого покоління. Її зріст становить один метр сорок сантиметрів. Родом Аліса з Ірландії, її привезли в США батьки в п'ятирічному віці.

Путана Літтл заробляє в рік близько одного мільйона доларів. Вона поєднує основну професію зі своїм життєвим захопленням - психологією. Йти на пенсію, заробивши пристойну суму, вона не збирається - каже, робота приносить їй задоволення. Крім чоловіків, Літтл обслуговує сімейні пари, одиноких жінок, вдів і дівчат.