Гейзери - зазвичай явище гарне і чарівне. Але наша історія відбувається в Росії. Там гейзери суворі. З фекалій.

У місті Сєров на ось такий суворий гейзер перетворилася каналізація, забита докраю. Прямо посеред проїжджої частини, яку досить швидко затопило. Водії, які проїжджали повз, не могли не похвалитися фотографіями і відеороликами дивовижного природного явища.
До слова, Сєров менше року тому потрапив під приціл всіх російських ЗМІ з історією про те, як в одному з аварійних будинків з'явилася бурулька-сталагміт з фекалій і сечі. Не забуваємо, що там жили і до цього часу живуть люди, які були змушені самостійно підчищати цю красу, щоб під час танення смердюча чудо-рідина не потрапляла в квартири.

Популярні новини зараз
Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..." Українцям показали справжнього Олексія Арестовича, таким його знають не всі: " То Подоляк знімав" Паливна криза в Україні: Японія простягнула руку допомоги для вирішення проблеми Сергій Притула звернувся до українців з поганою новиною про ленд-ліз від США: "Пообіцяли дати..."
Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що російські чиновники додумалися подарувати незрячій людині телевізор.