Ксенія Собчак спокійно снідала в Лондоні яйцями "Бенедикт" і свіжовичавленим соком. Попутно вона зробила селфi і виклала його в Instagram. Багато пiдписникiв Ксенії порахували, що знімок не вдався.


 

"Проблемне дитинство, невпевненість у собі, ніхто її не любить , вона не любить ? нелюбима робота, нелюбимий будинок, чоловік ітд, не знаю . . .", - кажуть одні читачi Собчак. "І що Ксенія винна , а ви питатимете з вашого улюбленого вічного президента , як питати так з Ксенії , а як обирати , так путіна , який завжди правий", - захищають її інші.

Але більшість користувачів це фото просто розвеселило. "А я і не підписувалася, заходжу повеселитися", - ось один з типових коментарів.

Ляпи Ксенії Собчак на публічних заходах - відео:

Популярні новини зараз

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Українець потрапив у страшну біду в Чехії, дружина сивіє від горя: "Допоможіть"

Молода львів'янка впала в кому на відпочинку в Туреччині, вдома ридають діти: "Терміново, допоможіть!"

На Прикарпатті мисливські пси розірвали п'ятьох беззахисних малюків, страшне видовище

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" королева Великобританії Єлизавета розважалася на своєму дні народження салютами, танцями і хіп-хопом. Святковий захід проходив в "Альберт-Хол".

На концерті присутствовалт члени королівської сім'ї, включаючи принца Гаррі та його дружину Меган Маркл. Заходу передував салют з гармат в Гайд-парку, влаштований офіцерами Королівського ескадрону кінної артилерії.