Молода мати Елізабет Андерсон-Сієрра зі штату Орегон (США) пожертвувала своїм грудним молоком заради благодійності. Жінка віддала біля двох тонн молока для недоношених дітей та тим дітям, у яких немає матерів.

Про це пише Mirror.


29-річна Елізабет, яка досі годує грудьми свою шестимісячну доньку Софію, помітила у себе незвичайну аномалію, так званий синдром гіперлактації. У неї виділяється вдесятеро більше молока, ніж зазвичай може дати жінка. Оскільки молока для її дитини забагато, вона вирішила віддати його на благо суспільства.


Як розповіла жінка, щодня вона витрачає понад 10 годин на збір та пастеризацію. Частину молока у неї щодня забирають місцеві батьки для своїх чад, іншу частину вона заморожує у чотирьох морозильних камерах. Це молоко Елізабет віддає у банк молока, який платить їй символічну суму за кожен внесок.

Популярні новини зараз

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Показати ще

"Грудне молоко як рідке золото – воно ніколи не повинно бути викинуто, коли існує висока потреба в ньому", - зазначила жінка.

Як зізналась молода мати, викачування молока – це не забава, це досить неприємна та небезболісна справа, проте це справа її любові до дітей.


Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", вчені розповіли, як материнське молоко впливає на інтелект дитини.