В Японії заарештували жінку, яка примушувала кохану свого сина займатися проституцією.

Як пишуть місцеві ЗМІ, 17-річна дівчина переїхала до свого 18-річному хлопцю в грудні 2016- го. Після цього мати молодої людини змусила її обслужити більше 20 клієнтів під приводом, що вона сама повинна заробляти собі на життя.

Жінка при цьому сама підбирала клієнтів в Twitter.

Вказується, що в одному з випадків дівчина зустрілася з 50-річним чоловіком в одному з готелів Токіо. Його вже звинуватили в порушенні закону про заборону дитячої проституції і порнографії.

Популярні новини зараз
Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..."
Показати ще

З грудня 2016 по січень 2017 го постраждала принесла сутернерці близько 700 тисяч ієн (майже 6,5 тисячі доларів). Сама жінка свою провину не визнає. За її словами, дівчина займалася проституцією сама.

Японія відкликала посла в Південній Кореї через пам'ятник жертвам сексуального рабства

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у кожного міста є своя темна сторона. За широкими бульварами, площами і пам'ятниками завжди ховаються кабаки, гральні заклади та, звичайно, будинки розпусти. Вони в Україні є і зараз, незважаючи на законодавчу заборону.