Вперше за історію існування Саудівської Аравії жінкам дозволили працювати нотаріусами. Сталося це у межах процесу лібералізації влади.

Цю інформацію повідомляє Arab news.

Як відомо, 12 жінок отримали ліцензії від Міністерства юстиції. Документ дає право надавати нотаріальні послуги.

Відтепер ці жінки мають право, наприклад, завіряти документи, видавати чи скасовувати довіреність та виконувати інші функції нотаріуса.

Відмітимо, що за жіночі права та радикальні зміни у Саудівській Аравії, які послаблюють певні заборони, бореться принц Мухаммед бін Салман.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", водійські посвідчення тепер можуть отримати і жінки Саудівської Аравії. Відомо, що Генеральне управління дорожнього руху країни зняв заборону і почало видавати водійські права 4 червня 2018 року.

У понеділок, 4 червня, право на водіння автомобіля отримали перші 10 жінок. Про це повідомляє авторитетне інформаційне агентство Associated Press.

Перед цим вони пройшли іспит з водіння. Крім того, за даними агентства, всі вони вже мають водійські права в інших країнах, включаючи Ліван, Великобританію і Канаду.

Також портал повідомляв про те, що під час перельоту в Ростов-на-Дону на матч проти Уругваю, у літака збірної Саудівської Аравії загорівся двигун. Відомо, що двигун літака загорівся під час польоту. Футболісти стали мимовільними свідками загоряння і бачили все через ілюмінатори.

На щастя, ніхто не постраждав - гравцям Саудівської Аравії вдалося приземлитися в штатному режимі.

Крім того, нагадаємо, що відомий журнал Vogue Arabia в черговий раз випустив номер з провокаційною обкладинкою. Відомо, що в минулий раз гучний скандал викликали обкладинки за участю Джіджі Хадід і Ріанни.

Однак на цей раз сувору критику користувачів мережі викликала обкладинка з фотографією саудівської принцеси Хайфи бинт Абдулли аль-Сауд, яка сидить за кермом червоного кабріолета.

Таке фото було вибрано в знак вітання скасування Саудівською Аравією заборони на отримання жінками водійських прав. Цей крок є частиною загальної кампанії осучаснення, в рамках якої в квітні країна зняла свою заборону на кінотеатри, а фільм Чорна пантера став першим показаним в країні фільмом за останні 35 років.