В Австралії зловили двох величезних гребенястих крокодилів, які винищували худобу на Північних територіях країни.

Про це повідомляє ABC News. Довжина однієї з рептилій становила 4,4 метра, а іншої - 4,3 метра. Їх ікла були лише трохи коротші за долоню дорослого чоловіка.

Ловець крокодилів Роджер Метьюс охрестив хижаків Гоббо і Кроко в честь своїх друзів, які відмовилися йому допомагати. Метьюс розповів виданню, що використовував спеціальний гак, щоб привернути увагу крокодилів. Коли один з хижаків виглянув з води, він накинув на його морду петлю. Ту ж операцію ловець повторив з іншого рептилією.

Крокодили виявилися такими великими, що для їх транспортування знадобився трактор. Метьюсу не вдалося знайти ферму, готову дати притулок тваринам, тому їх довелося умертвити. Він планує продати їхні шкури і черепи.

Популярні новини зараз

Путінські розвідники влетіли на українські навчання в Чорному морі: "Ставляться, як до м'яса"

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Метьюс стверджує, що популяція крокодилів зростає.

"Це показує, що вони мігрують, і є ще. Ми зустрічаємо їх в місцях, де кроокоділов ніколи не було", каже ловець.

Гребенястий крокодил вважається одним з найбільших хижаків на планеті. Самці цього виду досягають семи метрів в довжину і можуть важити до двох тонн. Вони зустрічаються на східних берегах Індії, у багатьох країнах Південно-Східної Азії, в Папуа - Новій Гвінеї і на півночі Австралії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у національному парку Північної Кароліни через аномальні холоди в місцевих водоймах рептилії вмерзли в лід.