У результаті обвалення золотого рудника в африканській Гані, загинули щонайменше 17 нелегальних робітників.

Про це повідомив портал NDTV.

За словами місцевої влади, рятувальники припинили пошуки жертв, які опинилися у пастці під землею.

Відомо, що одне тіло знайти їм все-таки вдалося, а от до інших 16, які потрапили в шахту, глибиною понад 80 метрів, дістатися не змогли.

Після узгодження з сім'ями загиблих, чиновники вирішили зупинити пошукову операцію.

Популярні новини зараз
Масштабні "газові" перевірки: за які порушення виставлять космічну платіжку Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед Виплата пенсії по-новому: що треба знати пенсіонерам
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", моторошний зсув у Китаї забрав життя 24 людей. У результаті найбільше постраждав населений пункт Десі повіту Моасянь: місцеві мешканці залишилися без 62 домашніх господарств.