В Росії учневі ліцею погрожують в'язницею за значок "Навальний 20!8". Інцидент стався у Владивостоці, де керівництво ліцею №41 "промивало мізки" 16-річному учню Семену Голубовському, який приніс у клас декілька таких значків.

Хлопець записав розмову на диктофон, яку штаб російського опозиційного політика Олексія Навального опублікував на YouTube.

"Мені довго промивали мізки. Говорили, що я не зможу влаштуватися в житті, тому що я на стеженні у ФСБ", - розповідає Голубовський.

На запису представники адміністрації ліцею лякають Голубовського відрахуванням, кажуть, що принести значок в школу рівносильно розповсюдженню наркотиків.

"Ти хочеш сидіти у в'язниці? Тут межа невелика", – пригрозили йому під час бесіди.

Популярні новини зараз

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Показати ще

Вчителі завірили підлітка, що контент на його сторінці у "ВКонтакте" відстежує ФСБ, то пообіцяли, що він не зможе поступити в жодний виш в країні, його притягнуть до дисциплінарного стягнення, а його мати заплатить штраф.

Семен також розповів, що класний керівник заявила йому - тільки зрадник міг принести в школу такий значок. Вона сказала, що була змушена донести директорові про цю зраду.

"Я їх не одягав під час занять. Лише на великій перерві я дістав значки і розглядав. Класний керівник попросила показати, що у мене в руках. Потім вона, незважаючи на моє обурення, забрала значки. Через півгодини на урок прийшла директор ліцею і запросила на розмову. У кабінеті мене вже чекав психолог, який працює в ліцеї, і інспектор у справах неповнолітніх. Класний керівник сказала, що тільки зрадник міг принести в школу такий значок і вона повинна була донести директорові про це зраді", – розповів учень.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російського підлітка засудили за участь в інтерв'ю на німецькому телеканалі.