Відео того, як московські поліціянти затримують десятирічного хлопчика на Воздвиженці, вразило завсідників мережі.

Опублікований користувачем Іриною Яценко на Facebook запис усього за добу переглянули понад 1,8 мільйонів користувачів, залишивши тисячі обурених коментарів. Переважна більшість людей засудили дії правоохоронців.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", школяра, який декламував уривок з поеми Шекспіра "Гамлет", поліцейські затримали на очах у його мачухи Христини. Жінка намагалася захистити дитину, але копи запхали пасинка в машину і відвезли у райвідділ.

Там на батька дитини склали протокол про неналежне виховання сина, а самій дитині спочатку інкримінували жебрацтво, потім казали, що школяр викликав підозру тим, що підходив до машин і заглядав туди. Перепало й Христині, якій під час спроби захистити хлопця поліцейські розбили планшет і порвали одяг. Згодом вони погрожували заарештувати її за "спротив правоохоронним органам та напад на стражів порядку. Слідком РФ задумався про карну справу проти неї.

Протримавши учня і його родичів у відділку майже до півночі, поліцейські зрештою відпустили їх. Згодом начальник райвідділу приніс батькові хлопця свої вибачення.

Популярні новини зараз

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

Історія набула широкого розголосу. Громадяни вимагають покарати трьох поліцейських, які вчинили так з дитиною. Серед правоохоронців була одна жінка.