Британські дослідники з'ясували, як використовувати віруси для лікування меланоми.

Вчені з Лідського Університету та Інституту дослідження раку Лондона представили препарат для лікування раку шкіри, повідомляє "Фраза".

На основі вірусів медики створили ліки T-vec, якi впливають на уражені меланомой тканини. Після потрапляння на раковий ділянку засіб викликає локальну імунну відповідь.

Дослідники змогли реактировать T-vec з допомогою додавання моноцитів — білих кров'яних клітин, які поглинають і перетравлюють різні речовини. Моноцити захоплюють вірусні елементи і переносять їх до місця пухлини. Тут віруси проникають в ракові клітини і викликають їх загибель.

Популярні новини зараз
Нові правила військового обліку: українців штрафуватимуть без їхнього відома Платити по 2,64 грн за кВт будуть не всі: якими будуть травневі платіжки за світло Платіжки за травень не порадують: постачальник газу підвищив тариф Упаковка по 80 грн: в Україні супермаркети змінили ціни на цукор, вершкове масло та олію
Показати ще

За словами вчених, T-vec можна використовувати навіть у тих випадках, коли ін'єкцію в злоякісне новоутворення зробити неможливо.

Нагадаємо, дослідницька команда з Університету Кіото тестують нову методику лікування хвороби Паркінсона.

Зокрема, японські вчені пересадили піддослідним пацієнтам тканини, вирощені з індукованих стовбурових клітин (iPS-клітин).

Експеримент, до якого готувалися багато років, стартував 1 серпня. Дослідники підготували 5 млн нервових клітин, що виробляють дофамін. Саме брак цього гормону часто пов'язують з ризиком розвитку хвороби Альцгеймера.

Як повідомляв портал "Знай.uа" міжнародна група американських і японських дослідників заявила, що винайшла ліки від діабету першого типу.

Спершу експериментальну методику вирішили протестувати на мишах. Гризунам з цукровим діабетом першого типу пересадили клітини підшлункової залози. Організм успішно відреагував на транспортовані клітини і незабаром в ньому почав виробляти інсулін, який регулює рівень глюкози в крові.

Також Знай.uа" писав, що вчені створять розумні пристрої, які зміцнюють імунну систему людського організму.

Винахід планують випустити в 2030 році, заявив відомий американський винахідник Реймонд Курцвейл на своєму виступі на Ялтинській європейській стратегії.