Грейс Джонс - жінка з Великобританії, яка дожила до 112 років і зовсім не збирається йти на упокій. Дама зізнається, що не відчуває себе на свій м'яко кажучи похилий вік, а все завдяки правилу, яким вона користується вже більше 60 років. Дізнайся з матеріалу Clutch секрет довголіття від 112-річної жінки.

Грейс Джонс з Великобританії рассказла одному з місцевих ЗМІ свій секрет довголіття, яким вона користується з 50-річного віку. Дивовижний засіб Грейс - це розведений віскі перед сном.

Джонс стверджує, що саме міцний алкогольний напій допоміг їй прожити стільки років і зберегти ясність розуму. При цьому вона поділилася тим, що лікар повністю підтримує її звичку, наполягаючи на тому, що у невеликих кількостях алкоголь може бути дуже корисний для організму.

Грейс Джонс не тільки прожила більше століття, вона зуміла залишитися молодою в душі. Літній жінці подобається шопінг і вона вже планує гучну вечірку з нагоди свого 113-річчя. Вона любить читати книги, спілкуватися з новими і цікавими людьми. У неї є 80-річна дочка, яка вважає маму дуже цікавою жінкою.

Грейс завжди жила насиченим життям. Її шлюб тривав 53 роки. Вона змінювала місце проживання 27 разів, пережила 26 прем'єр-міністрів Великобританії і дві світові війни. Своєю любов'ю до віскі і життєрадісністю ця бабуся доводить, що має намір пережити набагато більше подій.

Нагадаємо, 111-річний житель Лос-Анджелеса Генрі Ценг щодня відвідує спортзал і не відмовляє собі у фастфуді. Секрет довголіття за його словами - вміння за будь-яких обставин залишатися на позитиві.

Як повідомляв Знай.ua група вчених виявила ефективний і легкий спосіб прожити набагато довше. Як з'ясувалося, вживання продуктів, які сприяють зменшенню запальних процесів, допомагає значно знизити ризик передчасної смерті.

Також Знай.ua писав, альтруїзм на ряду зі здоровим харчуванням і заняттями спорту продовжує життя.