Двi години в день — оптимальний час користування гаджетами для дітей.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗаявляють американські вчені після обстеження 4500 дітей у віці від 8 до 11 років, пише Science Daily.
"Поведінка і повсякденна діяльність сприяють розвитку мозку і когнітивного розвитку у дітей, а фізична активність, сидячий спосіб життя і сон можуть непомітно впливати на пізнання", — затверджує доктор Джеремі Уолш (Jeremy Walsh) з Дослідницького інституту при дитячій лікарні в Онтаріо.
У рамках дослідження діти і батьки заповнили анкети. Малюки також пройшли тест на когнітивні здібності, в якому оцінювалися їх мовні здібності, епізодична пам'ять, увагу, робоча пам'ять і швидкість реакції. Дослідження врахував фінансовий стан випробовуваних, освіта батьків і дітей, етнічну приналежність, індекс маси тіла і можливі ранні травми мозку у дітей.
Майже кожна третя дитина (29% - 1,330 / 4,520) не дотримувався визначених стандартів, 41% (1 845 / 4,520) дотримувалися один з трьох, 25% (1 129 / 4,520) дотримувалися два і 5% (216 / 4,520) — всі три стандарту.
"Ми виявили, що діти, які проводять понад 2 години перед екраном гаджетів, демонструють невисокі когнітивні здібності. Необхідно провести додаткові дослідження, щоб встановити взаємозв'язок між екранним часом і познанательными навичками, вважає доктор Уолш.
Дослідники наполягають, що педіатри, батьки, викладачі повинні обмежувати час пребываних дітей перед екраном і прищеплювати вам дисципліну здорового сну.
Нагадаємо, агресивна поведінка дітей може бути пов'язано з короткими списами певних мозкових хвиль.
Як повідомляв портал "Знай.uа", "зомби-клетки" можуть призвести до розвитку хвороби Альцгеймера.
Також "Знай.uа" писав, що дослідницька команда з Університету Кіото тестують нову методику лікування хвороби Паркінсона.