Штучний інтелект допоможе виявляти пацієнтів, яким потрібна невідкладна допомога або термінове лікування.

Згідно з дослідженням Університету Оксфорда, сканування електронних медичних записів дозволить комп'ютеру виставляти відповідний пріоритет лікування, повідомляє Daily Mail.

Штучний інтелект вже просканував дані 4,6 мільйона пацієнтів з бази даних Clinical Practice Research Datalink.

Програмне забезпечення, яке разработно компанією Whiletonomy, відстежує вхідні дані від лікарів загальної практики на протязі всього дня.

Популярні новини зараз
Грошей може не вистачити: попри літній сезон, в Україні злетіли в ціні перець, огірки та кабачки Тисячі білоруських військових погодилися на участь у війні проти України, - Генштаб Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..." У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов
Показати ще

Дослідники вважають, що створили надійний інструмент, який допоможе медпрацівникам ефективно контролювати потреби пацієнтів і уникати незапланованих госпіталізацій, які є основним джерелом витрат у системі охорони здоров'я.

Слід зазначити, що в процесі сканування враховувався широкий діапазон факторів: вік, стать, етнічна приналежність, соціально-економічний статус, сімейна історія, спосіб життя, хвороби, медикаменти і сімейний стан, а також час, що минув з моменту першого діагнозу і останніх лабораторних випробувань.

Задіявши велику кількість змінних, програма на основі машинного навчання забезпечить більш надійне прогнозування ризику невідкладної госпіталізації, ніж будь-які моделі, використовувані раніше.

За їх же словами, створена система існує з липня і дозволила заощадити понад 500 годин роботи.

Розробники вважають, що новий інструмент дозволяє зосередитися на лікуванні тих пацієнтів, кому воно потрібно в першу чергу. Вчені запевняють, що їх система буде у вісім разів ефективніше, ніж людський персонал.

Нагадаємо, технологія штучного інтелекту покращує можливість прогнозування розвитку хвороби Альцгеймера.

Як повідомляв портал "Знай.uа" фізична активність покращує когнітивні функції мозку людини.

Також "Знай.uа" писав про те, що процедура переливання крові покращує функціональні здібності людей, які страждають від слабоумства.