Штучний інтелект допоможе виявляти пацієнтів, яким потрібна невідкладна допомога або термінове лікування.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗгідно з дослідженням Університету Оксфорда, сканування електронних медичних записів дозволить комп'ютеру виставляти відповідний пріоритет лікування, повідомляє Daily Mail.
Програмне забезпечення, яке разработно компанією Whiletonomy, відстежує вхідні дані від лікарів загальної практики на протязі всього дня.
Дослідники вважають, що створили надійний інструмент, який допоможе медпрацівникам ефективно контролювати потреби пацієнтів і уникати незапланованих госпіталізацій, які є основним джерелом витрат у системі охорони здоров'я.
Слід зазначити, що в процесі сканування враховувався широкий діапазон факторів: вік, стать, етнічна приналежність, соціально-економічний статус, сімейна історія, спосіб життя, хвороби, медикаменти і сімейний стан, а також час, що минув з моменту першого діагнозу і останніх лабораторних випробувань.
Задіявши велику кількість змінних, програма на основі машинного навчання забезпечить більш надійне прогнозування ризику невідкладної госпіталізації, ніж будь-які моделі, використовувані раніше.
За їх же словами, створена система існує з липня і дозволила заощадити понад 500 годин роботи.
Розробники вважають, що новий інструмент дозволяє зосередитися на лікуванні тих пацієнтів, кому воно потрібно в першу чергу. Вчені запевняють, що їх система буде у вісім разів ефективніше, ніж людський персонал.
Нагадаємо, технологія штучного інтелекту покращує можливість прогнозування розвитку хвороби Альцгеймера.
Як повідомляв портал "Знай.uа" фізична активність покращує когнітивні функції мозку людини.
Також "Знай.uа" писав про те, що процедура переливання крові покращує функціональні здібності людей, які страждають від слабоумства.