Активоване вугілля є досить сильним природним засобом. Він допомагає виводити токсини і хімікати з організму. Саме ці властивості дозволяють використовувати його в якості очищаючого кошти.

Вперше активоване вугілля почали використовувати як протиотрута при отруєннях у 18 і 19 століттях. Однак з плином часу люди почали дізнаватися більше про корисні властивості препарату.

Активоване вугілля надає неймовірну користь організму, адже здатний поглинати хімікати і токсини в своїх маленьких спорах. Однак він їх не вбирає. Весь процес включає абсорбцію, і електричне зміна на своїй пористій поверхні, що змушує токсини і газ прикріплятися до нього.

Наголошується, що це може викликати зневоднення, тому при вживанні активованого вугілля, обов'язково пийте багато води. Вугілля є відмінним детоксикаційним засобом від отруєнь, а також він знаходить велике застосування в якості дезодоруючого і дезинфікуючого засобу декількома іншими способами.

Інші корисні властивості активованого вугілля:

Допомагає при алкогольному отруєнні і похміллі. Він здатний усувати токсини, запобігати алкогольне отруєння і попереджати негативні симптоми похмілля.

Знижує рівень холестерину. Він здатний збільшувати рівень хорошого холестерину і знижувати рівень поганого.

Очищає травний тракт. Візьміть 10 грам активованого вугілля за 90 хвилин до їжі для того, щоб забезпечити травне очищення. Зробіть це протягом декількох днів.

Допомагає білосніжній усмішці. Активоване вугілля змінює значення рН ротової порожнини. Відбілює зуби і усуває неприємний запах з рота. Занурте вологу зубну щітку в порошок активованого вугілля і почистіть зуби. Промити і повторювати три рази в тиждень.

Корисний для здоров'я шкіри і тіла. При зовнішньому застосуванні, активоване вугілля усуває неприємні запахи тіла, лікує акне, допомагає в лікуванні укусів змій, укусів комах, висипки від отруйного плюща/отруйного дуба.

Нагадаємо, чи можна позбутися від болю за допомогою медитації. Майндфулнесс-медитація полегшує симптоми хронічного болю.

Як повідомляв Знай. ua, медики виявили раніше невідому функцію імунітету. Дослідники з Берлінського університету виявили механізм, який використовується організмом для захисту стовбурових клітин кишечника від розвитку раку.

Знай. ua писав, що одна молекула врятує мільйони легенів у всьому світі. Міжнародна група дослідників із США та Франції виявили молекулу, яка допоможе в лікуванні туберкульозу.