Гормони щитовидної залози впливають на роботу абсолютно всіх органів, тому дуже важливо своєчасно виявити наявну проблему і почати лікування у медика. Про симптоми порушення роботи щитовидної залози передає Clutch.

Втома

Хронічний занепад сил і поганий настрій — поширені симптоми в період низької ефективності роботи щитовидної залози.

Зміни у вазі

Якщо ти помітила, що цифри на вагах поповзли вгору, хоча твій стиль життя залишився попереднім, можливо, вся справа в порушення роботи щитовидної залози. Гормони, які вона виробляє, впливають на швидкість метаболізму. Якщо їх мало, організм буде отримувати дуже багато калорій з їжі, а ти, відповідно, повнішати.

Озноб

Гормони щитовидної залози впливають на те, наскільки добре розширюються кровоносні судини, що визначає, наскільки тобі буде тепло. Тому якщо ти часто мерзнеш і тебе трясе навіть у приміщеннях, можливо, варто піти до ендокринолога.

Запори

Хронічні запори можуть бути пов'язані з поганою роботою щитовидної залози. Маються на увазі не тільки дуже рідкісні походи в туалет, але і надмірно твердий стілець, болі в процесі дефекації і загальне відчуття дискомфорту при поході "по-великому".

Ламке волосся

Щитовидні гормони дуже важливі для здоров'я волосяних фолікулів. Тому якщо твоє волосся стало сухим і млявими, а шкіра лущитися, швидше за все, справа у гормонах.

Нагадаємо, багато людей не здогадуються, що насправді заважає скинути ненависні кілограми. Якщо строго дотримуватися трьох правил, ви не тільки отримаєте гарну фігуру, але і завжди будете відчувати себе на усі сто.

Раніше Знай.uа повідомляв, у світі набирає популярності дієта, яку називають "харчування здорової людини".

Також Знай.uа писав, відомий український дієтолог Катерина Толстікова назвала колір продуктов, який принесе максимум користі організму та пояснила, у чому полягає їх цінність.