Популярний в Україні дитячий лікар Євген Комаровський відомий також як телеведучий програми "Школа доктора Комаровського". Крім того, медик ще й активний користувач соцмереж, де також дає корисні поради батькам стосовно дітей. Наприклад, на своїй сторінці в Instagram лікар часто відповідає на питання користувачів, які стосуються дітей. У новому випуску своєї рубрики доктор Комаровський відповів на питання про страшну алергію.

View this post on Instagram

Вопрос: ⠀ Яйца и аллергическая реакция у детей? ⠀ Ответ: ⠀ Да, очень важно. Действительно ограничения на яйца очень часто связаны с тем, что есть аллергическая реакция на яйца, при чем чаще аллергическая реакция возникает именно на белок яйца. ⠀ Что такое реальная аллергия на яйца? Самая опасная. Это аллергия, которая проявляется в очень тяжелой форме, на очень небольшое количество яичного белка. Поставить диагноз можно таким образом: берете яичный белок, берете мамин чистый палец и макаете его в белок. Потом берете ребенка за губу, оттягиваете ее, и с внутренней стороны губы смазываете. Если губа через несколько секунд опухнет – значит у ребенка аллергия на яйца, и такая аллергия является противопоказанием к вакцинации. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #аллергия #аллергиянаяйца

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

"Запитання. Яйця і алергічна реакція у дітей?

Популярні новини зараз

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Відповідь. Так, дуже важливо. Дійсно обмеження на яйця дуже часто пов'язані з тим, що є алергічна реакція на яйця, при чому найчастіше алергічна реакція виникає саме на білок яйця. Що таке реальна алергія на яйця? Найнебезпечніша. Це алергія, яка проявляється в дуже важкій формі, на дуже невелику кількість яєчного білка. Поставити діагноз можна таким чином: берете яєчний білок, берете мамин чистий палець і вмочаєте його в білок. Потім берете дитину за губу, відтягуєте її, і з внутрішньої сторони губи змащуєте. Якщо губа через кілька секунд опухне – це означає, що у дитини алергія на яйця, і така алергія є протипоказанням до вакцинації", - розповів лікар.

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей. Доктор Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Комаровський розповів, чому проголосує за Зеленського.

Також портал "Знай.ua" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.