Популярний в Україні дитячий лікар Євген Комаровський відомий також як телеведучий програми "Школа доктора Комаровського". Крім того, медик ще й активний користувач соцмереж, де також дає корисні поради батькам стосовно дітей. Наприклад, на своїй сторінці в Instagram лікар часто відповідає на питання користувачів, які стосуються дітей. У новому випуску своєї рубрики доктор Комаровський розповів батькам про те, скільки часу в день дітям можна дивитися в екрани.

Читайте Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

View this post on Instagram

- Общее количество экранного времени должно быть ограничено максимум двумя часами. Это на сегодня стандартная норма. ⠀ - Повторите, пожалуйста, а то мой ребенок сейчас не услышал, ему важно ваше мнение. ⠀ - Ты знаешь, что такое 2 часа? Отлично. Вот в течение дня смотреть на экран, телевизор, и мультики, и телефон можно 2 часа. Остальное время надо смотреть на маму и папу. Мама сказала, что не надо смотреть мультики, она выкинет все телевизоры, сказала, что будет сама читать тебе сказки, гулять с утра до ночи, петь песни, папа будет заниматься с тобой спортом. Представляешь, как здорово? Кому нужен этот мобильный телефон? Зачем нужны мультики, когда есть нормальные мама и папа? Правда? ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #экран #гаджеты #дети #родительство

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Популярні новини зараз

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Британські міноносці мчать до берегів України: путінським коритам буде страшно

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

"Загальна кількість екранного часу повинна бути обмежена максимум двома годинами. Це на сьогодні стандартна норма. "Повторіть, будь ласка, а то моя дитина зараз не почула, йому важлива ваша думка". Ти знаєш, що таке 2 години? Чудово. Ось протягом дня дивитися на екран, телевізор, і мультики, і телефон можна 2 години. Решту часу треба дивитися на маму і тата. Мама сказала, що не треба дивитися мультики, вона викине всі телевізори, сказала, що буде сама читатиме тобі казки, гуляти з ранку до ночі, співати пісні, тато буде займатися з тобою спортом. Уявляєш, як здорово? Кому потрібен цей мобільний телефон? Навіщо потрібні мультики, коли є нормальні мама і тато? Правда?", - каже лікар, звертаючись до дітей.

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей. Доктор Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Комаровський розповів, чому проголосує за Зеленського.

Також портал "Знай.ua" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.