Популярний в Україні дитячий лікар Євген Комаровський відомий також як телеведучий програми "Школа доктора Комаровського". Крім того, медик ще й активний користувач соцмереж, де також дає корисні поради батькам стосовно дітей. У новому випуску своєї рубрики доктор Комаровський розповів батькам про те, чому не можна лікувати ангіну у дітей спиртовими настоянками.

Читайте Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

View this post on Instagram

Вопрос: ⠀ Как вы относитесь к препарату «Настойка прополиса на спирту» для смазывания слизистой горла при ангине. Не сожжет ли такой препарат слизистую ребенку? ⠀ Ответ: ⠀ Я отношусь к настойке прополиса на спирту, как к средству активной помощи папам-алкоголикам, никакого другого эффекта, медицински-значимого, у этого препарата нет. Мазать спиртом горло детей, лечить настойками ангины – это родительский бандитизм. Я не знаю, что вы там сожжете, сжечь вы можете все, что угодно, но пока вы будете жечь спиртом, ангина, то есть стрептококк, микроб, который вызывает ангину, сожжет сердце, почки и все остальное. Поэтому не занимайтесь глупостями, а лечите ангину нормально, как положено в XXI веке. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #прополис #спирт #ангина #родительство

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Популярні новини зараз

"Квартал 95" пішов у всі тяжкі - підкинув мільйон доларів Дмитру Суржикову і втягнув у смертельну гру

Стихія влаштує киянам чорну п'ятницю 28 лютого

Українцям заборонять відпочивати в суботу, новий трудовий договір стане випробуванням

Юна онука Ротару в міні-сукні забула про бюстгальтер, фанати не можуть надивитися

Показати ще

Чудові новини!

Тепер Знай.uа став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй програми для Android чи IOS  і залишайся в курсі останніх подій. Все це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

"Запитання. Як ви ставитеся до препарату "Настоянка прополісу на спирту" для змазування слизової горла при ангіні. Не спалить такий препарат слизову дитині?

Відповідь. Я ставлюся до настоянки прополісу на спирту, як до засобу активної допомоги татам-алкоголікам, ніякого іншого ефекту, медично-значущого, у цього препарату немає. Мазати спиртом горло дітей, лікувати настоянками ангіни – це батьківський бандитизм. Я не знаю, що ви там спалите, спалити ви можете все, що завгодно, але поки ви будете палити спиртом, ангіна, то є стрептокок, мікроб, що викликає ангіну, спалить серце, нирки і все інше. Тому не займайтеся дурницями, а лікуєте ангіну нормально, як годиться в XXI столітті", - розповів лікар.

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей. Доктор Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Комаровський розповів, чому проголосує за Зеленського.

Також портал "Знай.ua" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.