Популярний в Україні дитячий лікар Євген Комаровський відомий також як телеведучий програми "Школа доктора Комаровського". Крім того, медик ще й активний користувач соцмереж, де також дає корисні поради батькам стосовно дітей. У новому випуску своєї рубрики доктор Комаровський відповів на важливе питання про щеплення для дітей.

Читайте Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

View this post on Instagram

Вопрос: ⠀ У нас в Молдавии отменили БЦЖ в 7 лет, несмотря на то, что у нас эпидемия туберкулеза. Купить вакцину невозможно. Что делать, чтобы защитить ребенка? Или неэффективно вакцинировать повторно? Слышала, что в России тоже не делают повторно. ⠀ Ответ: ⠀ То, что у вас не вакцинируют в 7 лет – это совершенно правильно, это позиция Всемирной организации здравоохранения. Поскольку медицинская наука не стоит на месте, проанализировав огромный объем информации, ученные пришли к выводу, что дополнительная вакцинация БЦЖ в 6-7 лет нецелесообразна и не имеет смысла. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #бцж #вакцинация

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Популярні новини зараз

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Показати ще

Чудові новини!

Тепер Знай.uа став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй програми для Android чи IOS і залишайся в курсі останніх подій. Все це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

"Запитання. У нас в Молдавії скасували БЦЖ в 7 років, попри епідемію туберкульозу. Купити вакцину неможливо. Що робити, щоб захистити дитину? Чи неефективно вакцинувати повторно? Чула, що в Росії теж не роблять повторно.

Відповідь. Те, що у вас не вакцинують у 7 років – це абсолютно правильно, це позиція Всесвітньої організації охорони здоров'я. Оскільки медична наука не стоїть на місці, проаналізувавши величезний обсяг інформації, вчені прийшли до висновку, що додаткова вакцинація БЦЖ в 6-7 років недоцільна і не має сенсу", - написав лікар.

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей. Доктор Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Комаровський розповів, чому проголосує за Зеленського.

Також портал "Знай.ua" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.