Доктор Комаровський впевнений, що дитина краще знає свою порцію, а надлишок їжі може призвести до проблем зі здоров'ям.

Комаровський дав низку порад батькам про те, як сформувати правильні харчові звички у дитини та розповів про те, до чого може привести "синдром чистої тарілки". Про це педіатр розповів на своїй Inatagram-сторінці.

"Синдромом чистої тарілки" Комаровський називає радість батьків від того, що дитина чемно з'їла всю запропонованою йому порцію.

За словами Євгена Комаровського, бажання впихнути в малюка ту кількість їжі, яку дорослі вважають правильною, призводить до формування неправильних харчових звичок, з якими дитині доведеться боротися в дорослому житті.

Популярні новини зараз
Страсна п'ятниця 2025: чому цей день такий важливий, що не можна робити і яких традицій дотримуються віруючі Гороскоп на сьогодні, 18 квітня: п'ятниця змінить плани – фінансові втрати та несподіваний шанс Стосується одержувачів пенсій, субсидій та пільг: важливе попередження від ПФУ Пенсіонерам виплатять підвищені пенсії: хто отримає більше вже у квітні
Показати ще

Педіатр зазначає, що це особливо актуально сьогодні, коли діти мало рухаються, проводячи багато часу за гаджетами.

Перегодовуючи дитину дорослі роблять їй ведмежу послугу, яка може закінчитися ожирінням і психологічним комплексам в майбутньому.

"Надлишок їжі породжує у багато разів більше проблем зі здоров'ям, ніж її помірний дефіцит", - пише педіатр.

Комаровський дав кілька порад, як сформувати правильні харчові звички у малюка:

  • не потрібно хвалити дитину за з'їдену їжу,
  • не наполягайте на доїдання всієї порції і демонстрації порожній тарілки.

"Якщо їжа весь час залишається - значить, проблеми не у дитини, а у тих, хто її годує. Ваші уявлення про" правильну порцію "не відповідають потребам вашої дитини", - резюмував педіатр.