Дослідникам з Університету медичних наук ім. Карла Ландштейнера в Австрії вдалося виявити невідомий раніше вид вірусу.

У своєму дослідженні вчені хотіли більш детально з'ясувати деталі взаємодії між бактеріофагами (віруси, які вражають бактерії, - ред.), бактеріями і людиною-господарем, як пов'язаної тристоронньої системи.

Робота в лабораторії, thedevochki
Робота в лабораторії, thedevochki

Взаємодія бактеріофагів і бактерій - це практично не зачеплена дослідженнями тема, про яку ми мало що знаємо. Часто через те, що про цю тему мало що відомо, її називають "вірусної темною матерією". Бактеріофаги є природними паразитами бактерій, які вражають їх клітини.

Вчені, які займалися вивченням цієї тристоронньої системи взаємодії, взяли зразки рідини у 111 людей. В цих зразках дослідникам вдалося знайти 43 бактеріофаги. Серед них один виявився невідомий раніше науці. Його вчені виявили в кожному 7 зразку, який вони досліджували. Повідомляється, що новий бактеріофаг відноситься до сімейства Tunavirinae, яке було відкрито раніше.

Популярні новини зараз
Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Погрожують відключенням та вимагають гроші: українці скаржаться на терор "газовиків" Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною
Показати ще

Зображення відкритого бактеріофага, Frontiersin
Зображення відкритого бактеріофага, Frontiersin

Цікаво, що вченим вдалося встановити, що відкритий бактеріофаг практично не проявляє ніякої реакції на медичні дезінфекційні засоби.

Нагадаємо, раніше 12 звичок, про шкоду яких ніхто і не підозрює: як правильно спати, чхати і ходити в туалет.

Також Знай.uа писав, що Комаровський дав цінну пораду батькам: що робити з високою температурою у дитини.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що рак - не вирок: львівський медик розповів про грандіозний прорив у лікуванні "чуми ХХІ століття".