Відомий український педіатр Євген Комаровський розповів, що коли болить горло при гострих респіраторних захворюваннях, то холодні напої здатні полегшити стан хворого.

Про це педіатр, кандидат медичних наук і ведучий програми Школа доктора Комаровського повідомив в Instagram.

Лікар Євген Комаровський, фото: Likar.info
Лікар Євген Комаровський, фото: Likar.info

Він зазначив, що в багатьох країнах світу не прийнято відмовлятися від холодних напоїв під час застуди і гострих респіраторних захворюваннях.

"Тому, якщо ви звикли пити холодне, спеціально гріти питво під час хвороби немає ніякої необхідності", - зазначив медик.

Популярні новини зараз
Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми Кінець скоро? Ліванська провидиця, що передбачила COVID-19, дала прогноз щодо війни в Україні Знову таке побачите не скоро: 22 червня обов'язково треба звернути увагу на небо Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Раніше повідомлялося, що Доктор Комаровский розставив все на свої місця і розповів, у яких випадках спільний сон з дитиною необхідний, а коли від нього краще відмовитися.

Комаровський вважає, що в цьому питанні не може бути однозначної відповіді. Тут потрібно дивитися індивідуально і вирішувати питання спільного сну з точки зору благополуччя сім'ї в цілому.

"Ми не можемо розглядати щастя дитини окремо, від щастя її батьків", - зазначає педіатр.

Нагадаємо, Комаровський вказав на найбільш часті помилки батьків при переломах у дітей.

Як повідомляв Знай. ua, Комаровський розповів батькам, з ким потрібно спати дитині.

Також Знай. ua писав, що Комаровський поділився алкогольних лайфхаком.