Доктор Комаровський не втомлюється (хоча мав би добряче втомитися) відповідати на питання про коронавірусну хворобу та її профілактику. Серед населення циркулює безліч нічим не обґрунтованих міфів, які несуть безпосередню загрозу здоров'ю. Тепер Євгену Комаровському довелося розібратися все ж з менш небезпечною помилкою - про те, що полоскання горла гарячої, солоної чи кислою водою може запобігти захворювання, так як перші дні коронавірус проживає в горлі, а не в легенях. На жаль, це не так, але лікар дав більш докладне пояснення.

Відповідний пост був розміщений на сторінці Комаровського в соціальній мережі Instagram. 

Євген Комаровський, фото YouTube
Євген Комаровський, фото YouTube

"Кількість неадекватною і божевільною інформації дістало вже всіх навколо. Це абсолютні дурниці! Хто вам сказав, що вірус чотири дні живе в горлі?

Популярні новини зараз

Юна львів'янка ледь не стала жертвою блискавки – відбулася переляком і зламаною рукою

"Розчиняє шкіру, як вершкове масло на сковорідці", — косметика понівечила покупчиню

"Новий спалах та переповнені лікарні": українці закликають владу заборонити транспорт

Під Києвом озвірілий натовп забив до смерті хлопця, батьки вимагають суду: "Загинув за справедливість"

Показати ще

Звичайно, якщо хочете полоскати горло холодною солоною водою — на здоров'я! Це не зашкодить, навіть відверне від поганих думок. Головне, поки полощете горло, продовжуйте мити руки і робіть це на відстані двох метрів від інших людей. Якби все було так просто — для лікування від коронавірусу всім людям потрібно було б лише пополоскати горло гарячою солоною або підкисленою водою!.. Будь ласка, припиніть поширювати маячню", - написав доктор.

Таким чином, спеціяльних показань до полоскання горла для профілактики коронавірусної інфекції немає.

View this post on Instagram

Вопрос: Здравствуйте. Доктор Комаровский! Уже от очень многих людей слышала, что коронавирус, прежде чем достигнуть легких, четыре дня держится в горле, так сказать, обживается. И если пить много воды и полоскать горло горячей соленой или подкисленной водой, то это обезвредит и в конце концов уберет вирус из организма. Хотелось бы узнать вашу точку зрения на эту теорию лечения. Стоит применять эти меры при первых же признаках недомогания? ⠀ Ответ: Количество неадекватной и бредовой информации достало уже всех вокруг. Это абсолютные глупости! Кто вам сказал, что вирус четыре дня живет в горле? ⠀ Конечно, если хотите полоскать горло кипяченой соленой водой — на здоровье! Это не повредит, даже отвлечет от плохих мыслей. Главное, пока полощете горло, продолжайте мыть руки и делайте это на расстоянии двух метров от других людей. Если бы всё было так просто — для излечения от коронавируса всем людям нужно было бы всего лишь пополоскать горло горячей соленой или подкисленной водой!.. Пожалуйста, перестаньте распространять бред. ⠀ #докторкомаровский #вопросответ #вопросЕОК #здоровье #вирус #полоскание #глупости

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, Варто бігти до лікаря, якщо захворів живіт? Комаровський дав вичерпну відповідь.

Як повідомляв Знай.ua, Комаровський знайшов радикальний спосіб "убезпечити" їжу - спирт і хлорка.

Знай.ua, писав, Комаровський розвінчав необхідність масок в офісах.