Відомий український педіатр Євген Комаровський розповів про те, чи можна в розпал епідемії коронавірусу грати в контактний вид спорту – футбол, якщо робити це на свіжому повітрі.

Рада доктор опублікував в пості Instagram.

Читайте Знай в Google News!

Саме таке питання прийшло Євгену Комаровського від шанувальника. Він зазначив, що любить грати у футбол, але вже кілька місяців без гри і поцікавився, наскільки великий ризик зараження при грі на свіжому повітрі, адже лікар неодноразово говорив, що можна і потрібно займатися спортом на свіжому повітрі.

"Я вважаю, що при грі на свіжому повітрі — будь-який, особливо неконтактної, - ризики зараження мінімальні. Звичайно, якщо вся команда накинеться на того, хто забив гол, з криками, обіймами і поцілунками, то ризик різко збільшиться, але в цілому для футболіста сидіти кілька місяців без гри дуже шкідливо і теж ризиковано для здоров'я.

Популярні новини зараз

Ведучий "Холостяка" Григорій Решетник розповів про інтим між учасниками проекту: "Сподіваюся був"

Традиційна паска на Великдень-2021: рецепт, яким користувалися наші бабусі

Ранкова звичка більшості людей виявилася шкідливою, медик все пояснив: "Не пийте каву"

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

Тому для збереження здоров'я раджу вам негайно почати грати. При цьому люди на трибунах, які кричать і обіймаються, звичайно ж ризикують більше. Тому трибуни можна відкривати для доступу вболівальників, але між глядачами має бути відстань мінімум 3-4 метри. Саме тому, що люди дуже сильно кричать. Так що якщо кричите, то обов'язково дистанціюйтеся", - стверджує доктор.

View this post on Instagram

Вопрос:⁣ Здравствуйте, Доктор. Очень люблю играть в футбол с друзьями, но вот уже несколько месяцев без игры. Вы постоянно акцентируете на том, что на свежем воздухе заниматься спортом безопасно — мол, это можно и нужно. Но меня смущает, что футбол — это контактный вид спорта, без столкновений не обойдешься, о социальной дистанции речь не идет, в масках не побегаешь. Как вы считаете, очень ли высок риск заражения коронавирусом при игре на свежем воздухе?⁣ ⠀⁣ Ответ:⁣ Я считаю, что при игре на свежем воздухе — любой, особенно неконтактной, — риски заражения минимальные. Конечно, если вся команда набросится на того, кто забил гол, с криками, объятиями и поцелуями, то риск резко увеличится, но в целом для футболиста сидеть несколько месяцев без игры очень вредно и тоже рискованно для здоровья.⁣ Поэтому для сохранения здоровья советую вам немедленно начать играть. При этом люди на трибунах, которые орут и обнимаются, конечно же рискуют больше. Поэтому трибуны можно открывать для доступа болельщиков, но между зрителями должно быть расстояние минимум 3–4 метра. Именно потому, что люди очень сильно орут. Так что если орете, то обязательно дистанцируйтесь.⁣ ⠀⁣ #докторкомаровский #вопросответ #вопросЕОК #свежийвоздух #здоровье #безопасность #спорт #коронавирус

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, Комаровський назвав топ ігор для підготовки дитини до 1 вересня.

Як повідомляв Знай. ua, Комаровський попередив про небезпеку м'яких іграшок, Ви навіть не підозрюєте, хто живе всередині.

Також Знай. ua писав, що Комаровський розповів все про анемію, чим піднімати низький гемоглобін.