Відомий український педіатр Євген Комаровський у своєму Instagram розповів, в якій ванні краще купати дитину. Так, лікар вважає, що краще підійде велика ванна, він навів аргументи, чому саме так.

Читайте Знай в Google News!

Велика ванна дозволяє дитині ворушити руками, ногами і головою, абсолютно не обмежуючи рухів, — логічно мається на увазі, що ванна при цьому буде повністю наповнена водою. У великій ванні вода повільніше остигає, дозволяючи батькам не смикатися з цього приводу і не стояти з чайником в руках, кожні 30 секунд поглядаючи на термометр. Ви прекрасно знаєте, що багато речей у воді робити легше — купаєтеся ж у морях і річках. Взяти великий камінь, наприклад. На суші ви його і від землі не відірвете, а в воді — запросто. Це відбувається через дуже давнього грека Архімеда, який "придумав" закон про те, як на тіло, занурене у воду, щось там тисне і виштовхує. У воді легше не тільки піднімати тяжкості, але і дихати — в тому випадку, зрозуміло, коли під водою все, крім голови.

Дихальні м'язи працюють у своєму звичайному режимі, але їх сила збільшується. Легкі, таким чином, краще розправляються, а пил і бруд, що осіли в бронхах протягом дня, з організму видаляються (відбувається це не миттєво. Для очищення легенів потрібно хоча б 15 хвилин). І це просто чудово. Адже живете ви, швидше за все, не в лісі — значить, з пилом і брудом, яка в повітрі, дитя цілий день контактує. Активно рухаючись у великій ванні, малюк має можливість витрачати енергію і втомлюватися, отже, поліпшуються його сон і апетит. До того ж тренуються м'язи і серце. А якщо дитина добре спить, то добре спить його мама, маючи при цьому, по-перше, молоко, по-друге, сили для різних домашніх справ і, по-третє, бажання ці справи робити. По-моєму, перерахованого цілком достатньо для того, щоб переконати сумнівалися в перевагах великої ванни. Тому перейдемо від теорії до практики", - написав Комаровський.

View this post on Instagram

Большая ванна позволяет ребенку шевелить руками, ногами и головой, совершенно не ограничивая движений, — логично подразумевается, что ванна при этом будет полностью наполнена водой.⁣ ⠀⁣ В большой ванне вода медленнее остывает, позволяя родителям не дергаться по этому поводу и не стоять с чайником в руках, каждые 30 секунд поглядывая на термометр.⁣ ⠀⁣ Вы прекрасно знаете, что многие вещи в воде делать легче — купаетесь ведь в морях и речках. Взять большой камень, к примеру. На суше вы его и от земли не оторвете, а в воде — запросто. Это происходит из-за очень древнего грека Архимеда, который «придумал» закон о том, как на тело, погруженное в воду, что-то там давит и выталкивает. В воде легче не только поднимать тяжести, но и дышать — в том случае, разумеется, когда под водой все, кроме головы. Дыхательные мышцы работают в своем обычном режиме, но их сила увеличивается. Легкие, таким образом, лучше расправляются, а пыль и грязь, осевшие в бронхах в течение дня, из организма удаляются (происходит это не мгновенно. Для очистки легких требуется хотя бы 15 минут). И это просто замечательно. Ведь живете вы, скорее всего, не в лесу — значит, с пылью и грязью, которая в воздухе, дитя целый день контактирует.⁣ ⠀⁣ Активно двигаясь в большой ванне, малыш имеет возможность тратить энергию и уставать, следовательно, улучшаются его сон и аппетит. К тому же тренируются мышцы и сердце. А если ребенок хорошо спит, то хорошо спит его мама, имея при этом, во-первых, молоко, во-вторых, силы для разных домашних дел и, в-третьих, желание эти дела делать.⁣ ⠀⁣ По-моему, перечисленного вполне достаточно для того, чтобы убедить сомневавшихся в преимуществах большой ванны. Поэтому перейдем от теории к практике.⁣ ⠀⁣ #докторкомаровский #дети #семья #здоровье #купание #ванна

Популярні новини зараз

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Тіна Кароль ощасливить українців, але не всіх: "Росія теж чекає"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей. Доктор Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Комаровський розповів, чому голосував за Зеленського.

Також портал "Знай.ua" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.