Всесвітня Організація Охорони Здоров'я закликає пити каву не більше 3-4 чашок на день. Але її слід вживати пізніше першої половини дня.

Важливо не лише кількість, а й поєднання з іншими продуктами. Про те, які продукти їсти з кавою небезпечно, писати МедПравда.

Кава. Фото: скрін youtube
Кава. Фото: скрін youtube

Кава та алкоголь

Для деяких людей кава – найкращий спосіб стати тверезішим. Але це поєднання є максимально небезпечним для здоров'я. Справа в тому, що кофеїн має стимулюючу дію, а алкоголь – депресуючу.

Ця суміш може спровокувати навіть невмотивовану агресію. А якщо часто вживати подібний тандем, це може спричинити серйозні проблеми зі здоров'ям.

Популярні новини зараз
Ціна питання – 1000 грн: ухилянти знайшли новий спосіб дурити ТЦК Школи визначились з датою зимових канікул: скільки відпочиватимуть діти В Україні "намалювали" нові тарифи на газ і світло: скільки доведеться платити у 2025 році Експерт назвав 5 міст України, які взимку залишаться без світла
Показати ще

Кава. Фото скрін з Youtube
Кава. Фото скрін з Youtube

Кава та молоко

Кава та молоко досить популярне і на перший погляд нормальне поєднання. Але кава у своєму складі містить щавлеву кислоту, а молоко – кальцій.

Разом вони здатні утворювати оксалати, які накопичуються в сечовій системі та утворюють каміння. Так може розвинутися сечокам'яна хвороба.

Кава з молоком, фото coffeefan
Кава з молоком, фото coffeefan

Кава та бобові

У момент поєднання в організмі відчуватиметься слабкість, біль голови та нудота. Це через неможливість засвоювати корисні речовини, що містяться у бобових.

Тому бобові слід вживати через деякий час після вживання кави чи навпаки.

Боби. Фото: Facebook
Боби. Фото: Facebook

Кава та червоне м'ясо

Кава та червоне м'ясо можуть значно послабити роботу підшлункової залози. М'ясо містить залізо, яке відповідає за добрий стан нігтів, шкіри та волосся.

Крім того, ця речовина нормалізує роботу підшлункової залози та покращує імунітет. Якщо разом із м'ясом є кава, залізо не засвоюється, тим самим робота підшлункової залози буде під загрозою.

Ціни на м'ясо, скріншот: YouTube
Ціни на м'ясо, скріншот: YouTube

Нагадаємо, чому картопля у фользі може бути небезпечною для здоров'я.

Раніше ми повідомляли про холестерин і проблеми із серцем більше не турбують: неймовірна дія журавлинного соку.