Зима – період, в який варто особливо уважно ставитися до свого імунітету. Взимку багато людей страждають від апатії, зниженого настрою через недостатню кількість сонячного світла.

Для того, щоб подолати всі ці симптоми, в свій раціон потрібно включити деякі сезонні продукти, що допоможуть подолати поганий настрій та значно зміцнюють імунітет.

Холодильник, фото techforhome
Холодильник, фото techforhome

Брюссельська капуста

В цьому овочі є багато фолієвої кислоти – вітаміну В, який здатний підвищити настрій. За думкою вчених, фолієва кислота здатна навіть покращити стан при депресивному розладі. Якщо кожен день вживати продукти з вмістом цієї кислоти, то настрій та самопочуття будуть відмінними.

Брюссельська капуста
Брюссельська капуста

Популярні новини зараз
В Україні вводять колективну відповідальність: єдине житло відберуть через борги родичів На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано Водії масово отримують штрафи після спілкування з патрульними: за що карають навіть без порушень
Показати ще

Гранат

У цьому фрукті є багато антиоксидантів, поліфенолів. При чому ці корисні речовини є не тільки у самому плоді, але і в соку.

Гранат. Фото: Youtube
Гранат. Фото: Youtube

Гарбуз

Гарбуз – плід, який багатий на магній. Якщо вживати її часто, можна уникнути такого стану як апатія, депресія та знижений настрій. Також у ньому багато вітамінів групи В, які допоможуть боротися з втомою та стресом. Тож, цей овоч не тільки смачний, але і надзвичайно корисний. Вживати його краще у печеному вигляді.

Повидло з гарбуза, фото з pxhere
Повидло з гарбуза, фото з pxhere

Батат

Батат – солодка картопля, має в своєму складі надзвичайно корисні елементи, зокрема, вітамін С. Цей вітамін, за думкою дослідників, найбільш корисний для гарного настрою та відсутності депресії та апатії.

Нагадаємо, що не вся риба корисна: чому деякі види можуть завдати шкоди здоров'ю.

Раніше ми повідомляли, що обіймаєтеся і тому не одужуєш: помилки українців при лікуванні ГРВІ.