Гаряча йога — це не просто тренд, а цілий ритуал для тіла та психіки. Вона поєднує рух, дихання й медитацію в умовах спеки до 40°C.

Цей формат з'явився як відповідь на бажання жінок поєднувати красу й здоров’я в одному занятті. Заняття проходять у спеціально нагрітих приміщеннях з високою вологістю. Така атмосфера імітує індійський клімат і допомагає швидше розігріти м’язи, позбутися токсинів через піт, розвинути гнучкість та силу. Існує багато стилів - бікрам, мокша, віньяса, форрест, інь та навіть ф’южн-варіанти з кардіо і балетом, пише Medical News Today.

Гаряча йога добре впливає на серце, кістки та шкіру, знижує рівень стресу, допомагає краще спати і підвищує впевненість. Але не всім підходить що, якщо ви маєте проблеми з тиском, серцем, діабет або вагітні — обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Вагітна жінка / фото: Pixabay
Вагітна жінка / фото: Pixabay

Новачкам варто починати з "теплої" йоги (26–30°C), брати рушник і килимок, пити багато води та не соромитися робити паузи. Якщо вам зручно — можна практикувати вдома з обігрівачем і зволожувачем.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 25 травня: хто зіткнеться з обманом, а хто – отримає шанс на прорив Збирайте документи: "Нафтогаз" додав споживачам паперової тяганини "Полювання" на ухилянтів? На дорогах запускають мобільні блокпости – що це означає Нові критерії мобілізації: ТЦК оновлює списки призовників - під загрозою три категорії
Показати ще

Зволожувач повітря / фото
Зволожувач повітря / фото

Це не заміна класичної йоги, а її доповнення для тих, хто хоче більшого навантаження. Гаряча йога підійде тим, хто шукає інтенсиву, глибших розтяжок та швидшого результату. Головне — слухати себе, не перегріватися й пам’ятати - усе має бути в міру.

"Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця."

Раніше ми повідомляли, планка, йога чи пілатес: як силові вправи допомагають у період менопаузи?

Руки вгору – і забудь про хвороби: чому цей простий рух може врятувати ваше здоров'я вже сьогодні - детальніше на Знай.ua.

Нагадаємо, хребет та спина будуть дуже вдячними: 6 вправ для людей із сидячою роботою.