Регулярне вживання бананів може допомогти запобігти болю в попереку. До такого висновку дійшли британські фахівці з Національної служби охорони здоров'я (NHS).

Як пояснюють лікарі, дискомфорт у нижній частині спини може бути викликаний цілою низкою факторів: незручною позою тіла під час сну, порушенням постави, а також травмами, навіть легкими.

Біль у спині, зображення з вільних джерел
Біль у спині, зображення з вільних джерел

У більшості випадків організм самостійно справляється, і біль з часом зникає. Однак прискорити відновлення цілком можливо, стверджують експерти. Один зі способів - включати банани до ранкового раціону.

"Цей недорогий і легко доступний фрукт багатий на магній - мінерал, який відіграє важливу роль у підтримці здоров’я м’язів", - зазначили медики.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам можуть додати до пенсії 2300 грн: за якої умови Не оновив документ – втратив пільги: кому необхідно йти за новим пенсійним посвідченням у 2025 році Бідні, але не настільки: чому пенсіонерам все частіше почали відмовляти у соцвиплатах Нові правила мобілізації, з ТЦК дозволять не контактувати: що готують чоловікам
Показати ще

Окрім бананів, магній також міститься в авокадо та зелених овочах.

Також для профілактики болю в попереку лікарі рекомендують регулярно виконувати вправи, спрямовані на зміцнення м’язового корсета.

Поєднання фізичної активності з продуктами, корисними для м’язів, дає найкращий ефект у підтримці здоров’я спини.

Банани. Фото: скрін youtube
Банани. Фото: скрін youtube

Чим ще корисний банан?

Підтримка імунної системи. Банани містять вітамін C, вітамін B6, антиоксиданти та флавоноїди, які допомагають зміцнити імунітет і боротися із запаленнями.

Допомога травленню. Банани багаті на харчові волокна (клітковину), які нормалізують роботу кишківника і покращують перистальтику. Стиглі банани м’яко обволікають слизову оболонку шлунка, що може бути корисним при гастриті.

Підтримка серця та судин. Завдяки високому вмісту калію банани допомагають регулювати артеріальний тиск, знижуючи ризик інсульту і серцево-судинних захворювань.

Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.