Міжнародна група вчених провела серію досліджень і аналізів, в результаті яких змогла науково обґрунтувати походження людини від акули.

[[{"fid":"160209","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"252","width":"380","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Результати наукової роботи дослідники опублікували в періодичному виданні університету. У ній говориться, що сучасна людина цілком могла піти від акули, яка перебралася з водойми на сушу після глобального здрібніння: завдяки унікальним легеням вона могла існувати як на суші, так і у воді. Ці особини навряд чи були більшими за 30 сантиметрів в довжину, а харчувалися переважно планктоном.

Виявилося, що знайдений вид акули, яка жила на Землі понад мільйон років тому, має ДНК, дуже схожі на людські: залишки декількох особин випадково виявили на австралійському узбережжі. Крім генетичної спільності, вчені відзначили схожість щелеп.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що вчені сумніваються в земному походженні восьминогів: вони мають унікальний набір генів, яких немає у інших тварин.

Популярні новини зараз
Хліб, молоко, м'ясо та навіть яйця: в Україну несеться різке подорожчання на важливі продукти Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати
Показати ще