Російську журналістку засудили за старе фото свого двора

Новини світу
03.03 12:27
981
0

Старе фото свого двору, яке Поліна Данилевич виставила у соцмережі

Поліну Данилевич із міста Смоленськ засудили за пропаганду та публічне демонстрування нацистської символіки. Росіянка на своїй сторінці "ВКонтакте" виставила раритетне фото свого двору, зроблене в 1941- 1943 роках, із зображенням німецьких солдат і прапором зі свастикою. Фото взяла із відкритого історичного ресурсу. Суд виніс вирок у вигляді штрафу в 1000 рублів. Проте фото, за яке її судили, досі знаходиться на її стіні у соцмережі. Суд не зобов'язав росіянку його видалити.

"Суд не конфіскував мій ноутбук, тобто предмет, за допомогою якого, на їх думку, я скоїла адміністративне правопорушення. Також не вимагав видалити фото. Я здивована", - написала на своїй сторінці Поліна.

Поліна Данилевич

Справжнє прізвище росіянки Петрусєва. Працює редактором у місцевому виданні "Реадовка.ру". Наприкінці лютого її уже затримувала поліція. Кілька невідомих озброєних людей не представившись та не пред'явивши документів забрали її до відділку у робочий час із офісу редакції. У міліції вона тоді пробула кілька годин. Данилевич пов'язує таке переслідування владними органами через написанний нею раніше пост на своїй сторінці у соцмережі про те, що "на всіх у центра "Е" сил не вистачить".

Нині на сторінці Поліни у соцмережі сотні відгуків та коментарів людей з різних країн. Більшість з них підтримують її і засуджують дії влади.

"Я в шоці від сучасної Росії. Ніби у кіно сиджу. Довго так продовжуватися не може. Трісне цей гнійник і країна, Дай Боже, якнайшвидше піде на поправку", - написав один із відвідувачів.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори