Послу Росії при ЄС заборонили вхід до Європарламенту

Новини світу
03.06 09:42
1059
0

Постійному представникові Росії при Євросоюзі Володимиру Чижову обмежили вільний доступ в будівлю Європарламенту. Таке ж обмеження стосується ще кількох представників Росії, імена яких не називаються. Про це заявив голова Європарламенту Мартін Шульц.

Це рішення було відповіддю на запровадження Росією "чорного списку" європейців, яким заборонений в'їзд на територію РФ. Російська влада відмовляється повідомляти, хто входить до цього списку.

"Оскільки російська влада не змогла забезпечити прозорість у прийнятті рішень по "чорному списку" громадян ЄС у відповідності з нормами міжнародного права та правовими зобов'язаннями, що дозволяють конкретним особам користуватися правом на захист і на апеляцію, ми вважаємо, що наразі виправдано застосовувати відповідні заходи у відповідь", — йдеться в повідомленні.

Читайте також: "Чорний список" Росії є необгрунтованим і довільним - Могеріні

Крім того, Європарламент перервав свою участь у комітеті парламентського співробітництва Євросоюз-Росія. Запити на доступ до Європарламенту депутатів Держдуми і членів Ради Федерації будуть розглядати в кожному випадку окремо.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори