Американка з штату Джорджія прогнала озброєних грабіжників зі свого будинку.
Про це повідомила "Політека".
Господиня будинку знайшла пістолет і вибігла зі спальні, поки грабіжники шукали гроші. Жінка прогнала зловмисників, почавши стрілянину.
Два грабіжника втекли з місця злочину, третій помер від отриманих поранень.
Читайте також: Грабіжники залишили киянина без грошей на квартиру
Поліція не висунула жінці звинувачень.
Як повідомляв "Знай.ua" кількість квартирних крадіжок у Києві б'є всі рекорди.