Американські дипломати не можуть бути впевнені ні в чому, якщо справа стосується Дональда Трампа і ситуації на Донбасі.

Як повідомляє один з журналістів The Guardian Шон Уокер, навіть фахівці на цей момент не можуть бути впевнені в тому, що Дональд Трамп "не кине Україну під поїзд" імперських амбіцій Володимира Путіна.

Читайте також: Після перемоги Трампа українська влада буде змушена закінчити війну на Донбасі, - політичний експерт

"Поведінка адміністрації Трампа вкрай непослідовна і непридатна для аналізу. Навіть американські дипломати на цей момент не можуть передбачити, що зробить Дональд Трамп для того, щоб налагодити відносини з Володимиром Путіним. Українські політичні еліти вкрай стурбовані, і це можна зрозуміти - зараз їм залишається тільки гадати на кавовій гущі", - пише Шон Уокер.

Журналіст також зазначив, що Трамп цілеспрямовано заперечує будь-яку критику щодо зв'язків з Володимиром Путіним.

Популярні новини зараз
Обігріватимуть по-новому: в Україні змінять систему теплопостачання Нові платіжки з березня: для кого і яка комунальна послуга подорожчає ТЦК змінили плани щодо чоловіків 50+: як відбувається мобілізація Пенсіонерів звільнили від плати за газ: на кого розповсюджуються пільги
Показати ще

Знай.ua нагадує, що Google перейменувала знамениту Trump Tower на своїх картах в Dump Tower - "Вежа зі сміттям".

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ