У Росії на території Краснодарського краю розбився гелікоптер Мі-2. Унаслідок падіння загинули дві людини.

Інцидент стався у ​​неділю, 7 серпня, приблизно о 15:15 в місті Шкільному, що розташовується в Білоріченському районі.

Згідно з заявленою інформацією, один із загиблих був пілотом. Що стосується другої жертви, на цей момент не вдалося достовірно уточнити був це член екіпажу чи пасажир.

За попередніми даними, вертоліт Мі-2 проводив обробку сільгоспугідь.

Читайте також: Інквізиція по-іракськи: підбурювачів до втечі спалили

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 4 листопада: порядок овнів, аналіз терезів та успіх стрільців Картку заморозять навіть за легальні перекази: банки посилили правила Дітей у школах оцінюватимуть по-новому: що зміниться Соціальні виплати платитимуть по-новому: як тепер можна отримувати допомогу
Показати ще

Нагадаємо, що під Воронежем ледь не сталося падіння цивільного вертольота, на борту якого перебувало п'ятеро осіб - пілот і пасажири. Усі четверо з останніх - діти. Вертоліт приземлився в жорстких умовах.