Австралійська туристична компанія потрапила в скандал через анексованого півострова Крим. Як повідомляє ТАСС, посол України в Австралії Микола Кулінич вже написав лист з висловленням протесту щодо дій туроператора "Gateway Travel".

Глава компанії, яка базується в передмісті австралійської столиці, Антоніна Кислякова уточнила, що таке пропозиція з'явилася з початку нового року. Таке рішення ухвалили за запитами місцевих жителів, які давно хочуть побувати на півострові. Більше того, Кисляков уточнила, що таке бажання проявляють канадці.

Клієнти компанії можуть на тиждень помандрувати по узбережжю Чорного моря в Криму. Такі путівки можна замовляти з травня і по жовтень 2016 року. Жінка уточнила, що знає про повідомлення від посла, але не вважає, що це питання стосується дипломатичного вирішення.

"Думаю, що не справа посла втручатися у те, як ведеться бізнес в Австралії. Хочу підкреслити, що ми взагалі не займаємося політикою, виходимо лише з попиту на такі поїздки і не порушуємо ніяких законів при їх організації", - відповіла жінка.

МЗС Австралії також обізнаний про таких туристичних путівках і радить австралійцям утриматися від поїздок на анексовану територію.

Популярні новини зараз
Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні "Нафтогаз" попередив про важливі зміни: для кого починають діяти нові правила Скандальний конкурс "Міс Україна-2023" знайшов переможницю - 18-річна студентка поїде до Індії У жодному разі не використовуйте ці дрова для опалення: українців підготували до холодної зими 2023/24
Показати ще

Читайте також: Кримчанки масово їдуть народжувати в Україні

Нагадаємо, що Австралія входить в численний список країн, які не визнали анексії Росією Криму навесні 2015 року.