Найдорожчим російським художником десятиліття став барабанщик групи "Кіно" Георгій Гур'янов.

Про це повідомляють РосЗМІ з посиланням на дані першого аналітичного огляду ринку російського сучасного мистецтва InArt 2016.

"Ми проаналізували тисячу сучасних російських художників, чия кар'єра досягла піку після 1990-х років, і чиї роботи брали участь в аукціонних торгах за останні 10 років. Найдорожчим художником став Георгій Гур'янов, зокрема його "Автопортрет" був проданий на літніх російських торгах у Лондоні за 183 тисячі 612 фунтів ", - заявила директор Sotheby's Ірина Степанова на прес-конференції.

За її словами, список митців не збігся з рейтингом внутрішнього ринку.

Читайте також: Художник зі Львова позичив свої картини для американських серіалів (фото)

Популярні новини зараз
Столицю рф можуть перенести до Сибіру: подалі від українських дронів Українці вліпили "ляпаса" Ігорю Кондратюку, який вирішив наїхати на Буданова: "Єб*ть ви поплавлений" Варус, Сільпо, АТБ вразили ціною борщового набору: "Не такі дорогі ті черешні по 1200 грн" Розкішні маєтки в Європі, продаж російського вугілля фірмам з ЄС: як живе родина зрадника Миколи Азарова
Показати ще

Огляд InArt 2016 буде представлений 23 вересня у Відні на ярмарку Vienna Contemporary.

Гур'янов Георгій Костянтинович - російський художник і музикант групи "Кіно", ударник, аранжувальник, автор басових партій і бек-вокаліст з 1984 по 1990 рік. У 1982 році брав участь в групі "Нові художники" Тимура Новікова. Помер 20 липня 2013 року в Санкт-Петербурзі.

Як повідомляв "Знай.ua", храм в селі Липівка розписав найдорожчий український художник Анатолій Криволап.